Podziemne Wydawnictwo "Kwadrat" - ,,Solidarność" Toruń 
Toruń 2003.8.18.
 ZAPROSZENIE

          31 sierpnia mija 23 rocznica Porozumień Sierpniowych. Wydarzenie, które w sposób szczególny wpłynęło na bieg historii naszego kraju. Idee Sierpnia nasze pokolenie powinno szczególnie kultywować a zwłaszcza Wy, którzy z poświęceniem życia osobistego i zawodowego przyczyniliście się do zwycięstwa ideałów wolności, demokracji i niepodległości. Dlatego też mamy zaszczyt zaprosić Was na tradycyjne spotkanie  towarzyskie, które odbędzie się 5 września ( piątek ) o godzinie 17.30 na terenie Ośrodka Rekreacyjno - Wypoczynkowego WALTER , Toruń, ul. Starotoruńska 3.
       Ponieważ nie posiadamy jeszcze pełnego wykazu adresów prosimy przyprowadźcie z sobą swoich przyjaciół i znajomych, którzy zaproszenia nie otrzymali.
   W czasie spotkania będzie możliwość zakupu książki Wojciecha Polaka ,,Czas ludzi niepokornych NSZZ Solidarność i inne ugrupowania niezależne w Toruniu i Regionie Toruńskim 13 XII 1981 - 4 VI 1989'' w cenie promocyjnej.
        Prosimy także - przynieście z sobą na piśmie wszelkie sprostowania i uzupełnienia do tej książki, tak aby tworzona przez Was historia miała obraz jak najbardziej pełny i dokładny,

 Komitet Organizacyjny: Wiesław Janowski, Władysław Krypel, Antoni Mężydło, Stanisław Śmigiel, Michał Wojtczak, Jan Wyrowiński

         Koszt uczestnictwa: 20 zł od osoby

 
Kwadrat
- książka o Kwadracie
- ,,Nowości'' o książce
- prezentacja książki
powrót do str. gł.
bibuła kwadratu
kartki S
działacze kultury
foto
bibuła
krzyże zasługi
               - foto Beni
Zdzisław Dumowski ,,Jedna Noc'' całe opowiadania w internecie (tylko tu !)
 
konsul
spotkania kómbatantów : 2002 , 2003
Twardziel
Stowarzyszenie Wolnego Słowa
- sprawozdanie
- spotkanie po latach

 
[napisz]Armia Krajowa  
ciekawe i zaprzyjaźnione witryny